WORK AND PROTECTIVE CLOTHING

MANUFACTURER OF CLOTHING

48 377 31 94

48 377 31 95

Product Catalogue

katalog

Bitter cold, short days and an overcast autumnal sky. Check out our offer of reflective clothing!

ORDER CATALOG

Kariera

Stale poszukujemy osób zmotywowanych i utalentowanych, które pragną dołączyć do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Szwaczka

Miejsce pracy: RADOM

Zakres obowiązków:

? maszynowe szycie odzieży ochronnej.

Wymagania:
? umiejętność obsługi maszyn szwalniczych;
? mile widziane doświadczenie przy produkcji odzieży;
? sumienność;
? terminowość.

 Oferujemy:

? Stałą pracę od zaraz;
? Stabilne warunki zatrudnienia;
? Rozliczenie wynagrodzenia w systemie akordowym;
? Miłą atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny:

tel.: 697-952-071 lub 502-115-754